הליכי מעצר ומאסר


ההתנהלות המשפטית במקרה של עבירה פלילית כלשהיא בכל תחום שהוא עשויה לכלול מעצר ומאסר.

הליכי מעצר ומאסר אלו הליכים שונים האחד מהשני כשלכל אחד מהם יש את המטרה שלו. המעצר הוא אמצעי שמופעל כנגד חשוד בעבירה כלשהיא, אמצעי שמופעל תוך כדי ההליך הפלילי והוא נועד למניעת פגיעה של הנאשם באינטרסים שונים כמו גם כדי לסייע בחקירה לעומת מאסר שהוא סיומו של ההליך הפלילי והוא מגיע לאחר הרשעת הנאשם. הליכי מעצר ומאסר דורשים ייצוג נאשמים, ייצוג שכולל ייצוג הליכי מעצר כמו גם ליווי בהמשך המשפט.

למה צריך ליווי משפטי במעצר?
הליכי מעצר ומאסר דורשים ליווי משפטי הולם על ידי משרד עו"ד לעבירות פליליות. מעצר הוא טלטלה משמעותית לאדם בעיקר אם זו לו הפעם הראשונה ובעיקר אם הוא בטוח בחפותו. ייצוג הליכי מעצר במקרה כזה בצורה מקצועית חשוב מאין כמוהו מכיוון שקודם כל העצור צריך להכיר את הזכויות והחובות שיש לו, מידע שלא תמיד המשטרה מספקת ועם ייצוג נאשמים בצורה מקצועית הוא ייוודע להן, שנית, בשביל לגבש את העמדה הנכונה אל מול המשטרה, עמדה שצריכה ליווי מקצועי, ושלישית, בגלל העניין הפסיכולוגי. הליכי מעצר ומאסר קשים במיוחד והתחושה הראשונית היא של בדידות אל מול מערכות החוק, וליווי מקצועי ייתן לעצור לפחות את התחושה שהוא לא לבד ויש מישהו מקצועי שמסייע לו.

למה לבחור דווקא במשרד "פורטנוי ליס כלפה ושות"?
אם אתם מחפשים משרד עו"ד לעבירות פליליות הגעתם למקום הנכון. ליווי במהלך הליכי מעצר ומאסר על ידי "פורטנוי ליס כלפה ושות" יספק לכם קודם כל את התחושה שאתם לא לבד, שיש צוות מקצועי שנמצא מאחוריכם והוא יסייע לכם לעבור את זה בצורה כמה שפחות קשה ומורכבת.
 
מידע נוסף:

משרד עו"ד "פורטנוי ליס כלפה ושות" מתמחה בתחומים שונים ומספק מענה מהיר ויעיל לכל דורש, ובין השאר הוא מתמחה בהליכים כאלו ובהתנהלות בתוכם.

אז אם אתם מחפשים משרד עו"ד מקצועי שיסייע לכם, משרד עם רזומה עשיר ועם מאות לקוחות מרוצים "פורטנוי ליס כלפה ושות" הוא המשרד אותו אתם מחפשים.

צרו קשר וקבלו מענה מהיר ויעיל!
טלפון
072-33-80-806
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
טלפון
072-33-80-806
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-806 או מלאו פרטיכם: