ייצוג פלילי


תחום הפלילים הוא תחום עצום, תחום שכולל בתוכו אין ספור עבירות כמו עבירות סמים, עבירות צווארון לבן, עבירות כלכליות שונות, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות מחשב, עבריינות נוער ועוד תחומים רבים אחרים. אם הסתבכתם באחת מהעבירות הללו או אחרות אתם צריכים ייצוג פלילי, ייצוג מקצועי שיסייע לכם להתמודד עם ההאשמות. משרד עו"ד פלילי הוא משרד שמתמחה במגוון עבירות פליליות, משרד עורך דין פלילי בעל ניסיון בליווי החל מתלונה במשטרה או ממעצר דרך המשפט וכלה בכתב אישום ובגזר דין. ייצוג פלילי יכול לסייע לכם במגוון דרכים.

סיוע של עורך דין פלילי
ייצוג פלילי יכול אם כן לסייע לכם במגוון דרכים. משרד עורכי דין פליליים יכול להוביל לסגירת התיק, יכול לספק לכם ייעוץ מקצועי בעת חקירות המשטרה, יכול להגיש עבורכם בקשות שונות במשטרה ובפרקליטות, יכול להביא לידי זיכויים טכניים ומהותיים, או להפחית אישומים בצורה מהותית. משרד עורך דין פלילי צריך להיות איכותי ומדויק, צריך להיות מקצועי וחד וכמובן, בסופו של דבר להוביל לתוצאות הרצויות. למי שמחפש ייצוג פלילי יש מגוון אופציות אך בחירה נכונה של משרד עו"ד פלילי עשויה להיות קריטית להמשך ויכולה לשנות חיים שלמים וחשוב לזכור את זה. אם אתם מחפשים משרד עורכי דין פליליים משרד עורכי דין "פורטנוי ליס כלפה ושות" הוא מה שאתם צריכים.

למה אתם חייבים לבחור במשרד עורכי דין "פורטנוי ליס כלפה ושות"?
לניסיון אין תחליף וכפי שציינו בחירת ייצוג פלילי נכון יכול להיות ההבדל בין זיכוי לבין אשמה או בין עונש כבד לעונש קל יחסית. משרד עורכי דין "פורטנוי ליס כלפה ושות" מתמחה במשפט הפלילי ומעמיד עורכי דין בעלי רזומה עשיר במגוון תחומים, עורכי דין מתמחים שייצגו כבר נאשמים רבים במהלך השנים וצברו ניסיון רב. 
 
מידע נוסף:

למשרד עורכי דין "פורטנוי ליס כלפה ושות" מאות לקוחות שזכו לענישה מופחתת מאוד או לזיכוי מלא בהתאם לתיק שלהם, לקוחות שקיבלו ליווי צמוד לאורך כל הדרך כמו גם יחס אישי ואדיב .

פנו עוד היום וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!

 
טלפון
072-33-80-806
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
טלפון
072-33-80-806
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-806 או מלאו פרטיכם: