עבירות איומים


לא רבים באוכלוסייה יודעים אבל עבירות איומים נחשבות מהעבירות החמורות ביותר מכיוון שיש לכן פן פיזי ופן נפשי. בפן הפיזי, האדם המאיים יכול מאוד להיות שהוא מתכוון באותו הרגע לבצע את זממו בעתיד ובפן הנפשי, הנזק שהוא גורם למאוים הוא נזק משמעותי שיכול גם להוביל אותו למעשים נמהרים כמו היעלמות, התאבדות וכדומה. עבירות איומים אלו עבירות שהחוק מתייחס אליהן במלוא החומרה והענישה אף הוגברה עליהן בשנים האחרונות, ואם הסתבכתם באיומים או שאיימו עליכם אתם צריכים משרדי עו"ד פלילי שבו עו"ד עבירות אלימות שיסייע לכם.

האם יש הבדל בין איום ובין אזהרה?
יש כאלו שנעצרים על עבירות איומים ומתרצים את האיום בכך שזהו אינו איום אלא אזהרה. אם אתם המאויימים ואתם נעזרים בטיפול בתיק על ידי משרדי עורך דין פלילי מה שהוא יצטרך להוכיח הוא שלדובר יש נגיעה ישירה לתוצאות. אם אין לו נגיעה או השפעה על התוצאות הרי שיכול להיות שאכן מדובר באזהרה אך אם כן, זה נחשב איום לכל דבר ועניין. עבירות איומים שמטופלות על ידי משרדי עו"ד פלילי וספציפית על ידי עו"ד עבירות אלימות צריכות איש מקצוע עם ניסיון, עו"ד אשר כבר טיפל בעברו במקרים מעין אלו ומכיר את דקויות החוק.

למה לבחור דווקא ב"משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'"?
אם עברתם עבירות איומים או שאיימו עליכם אתם צריכים אם כן ליווי משפטי מקצועי, ליווי משפטי מרגע התלונה או המעצר בדרך לשאר ההליכים והדיונים. "משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'" הוא אחד המשרדים המובילים בישראל בתחום האלימות, משרד עם ניסיון רב ועם לקוחות רבים מרוצים.
 
מידע נוסף:

"משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'" עוסק גם בתחומים שונים נוספים, תחומים כמו תעבורה, ירושות וצוואות, דיני משפחה, המשפט הפלילי בכלל ועוד תחומים רבים אחרים.

המשרד מספק שירותים לכל דורש ועושה זאת ברגישות רבה ובסודיות מוחלטת, משרד שמספק מענה מהיר ויעיל יחד עם יחס אישי אדיב.

פנו עוד היום ל"משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'" וקבלו מענה לכל שאלה!
טלפון
072-33-80-806
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
טלפון
072-33-80-806
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-806 או מלאו פרטיכם: